Sealed Tallum Plate Armor

Sealed Tallum Plate Armor
Sealed Tallum Plate Armor A Цільний обладунок / Важка
  • Фіз. Зах.: 278

Sealed Tallum Plate Armor. Печатку можна зламати в Blacksmith of Mammon.

Sealed Tallum Plate Armor — цільний обладунок A-грейду у Lineage 2 C4: Scions of Destiny. Характеристики: 278 Фіз. Зах. Падає з 20 монстрів і крафтиться за рецептом із шансом 100%.

Відмінності за хроніками

У C5, IL, H5, LU4 — такий самий.

C42005ця сторінкаC52006=IL2007=H52011=LU42024=
ГрейдAAAAA
Фіз. Зах.278278278278278
Вага9 7809 7809 7809 7809 780
Де взятидроп 20 · крафтдроп 22 · крафтдроп 25 · крафтдроп 17 · крафткрафт

Як скрафтити Sealed Tallum Plate Armor

Recipe: Sealed Tallum Plate Armor(100%)100%

Потрібен Create Item 7 рівня. Шанс успіху 100%, витрата 192 MP. Рецепт гномів.

Recipe: Sealed Tallum Plate Armor(60%)60%

Потрібен Create Item 7 рівня. Шанс успіху 60%, витрата 192 MP. Рецепт гномів.

Відкрити в калькуляторі крафту →

З кого падає Sealed Tallum Plate Armor 20

МонстрРівеньЛокаціяКількістьШанс
AntharasЕпік-бос79Antharas' Nest1–325%
ValakasЕпік-бос85Valakas' Lair1–325%
RahhaРейд-бос65Western Border Outpost11,23%
Enmity Ghost RamdalРейд-бос65Tower of Insolence10,55%1 з 182
Bloody Knight73Antharas' Lair10,0019%1 з 52 632
Platinum Tribe Overlord71Tower of Insolence10,0018%1 з 55 556
Scarlet Stakato Soldier78Forge of the Gods10,0017%1 з 58 824
Bloody Banshee74Antharas' Lair10,0014%1 з 71 429
Nephilim Cardinal78The Saint's Necropolis10,0014%1 з 71 429
Platinum Guardian Archer71Tower of Insolence10,0013%1 з 76 923
Bloody Liviona72Antharas' Lair10,0013%1 з 76 923
Bloody Guardian75Antharas' Lair10,0013%1 з 76 923
Hallate's Guardian69Tower of Insolence10,0012%1 з 83 333
Sepulcher Guard70The Saint's Necropolis10,001%1 з 100 000
Platinum Tribe Archer68Tower of Insolence10,0009%1 з 111 111
Pytan69Antharas' Lair10,0009%1 з 111 111
Hallate's Follower Mul68Tower of Insolence10,0007%1 з 142 857
Scavenger Ant74Shrine of Loyalty10,0005%1 з 200 000
Cursed Guardian73Eastern Border Outpost10,0004%1 з 250 000
Scavenger Scarab73Shrine of Loyalty10,0004%1 з 250 000

Шанси вказано для рейтів x1. Монстр перевіряє кожну групу дропу один раз і віддає з неї не більше одного предмета.

Показати на карті: Карта монстрів →

Ще цільні обладунки: A-грейд

Броня A-грейду: весь список →

Коментарі

Коментарів поки немає. Знаєте щось корисне про цю сторінку? Напишіть.

Коментарі з'являються після перевірки модератором. Посилання не допускаються.